Športové súťaže
- Podrobnosti
- Napísal: Tunčerová Patrícia
MAJSTROVSTVÁ STREDNÝCH ŠKôL V CEZPOĽNOM BEHU
(L.Lichnerová-II.E, E. Kasáková -II.G, K.Timková -IIII.E)
- Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu (29.09.2016) - dievčatá - 1. miesto
- chlapci - 3. miesto
- Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu (04.10.2016) - dievčatá - 1. miesto
- Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu ( 25.10.2016) - dievčatá - 7. miesto
MAJSTROVSTVÁ STREDNÝCH ŠKôL V ZRÝCHLENOM ŠACHU A O POHÁR RIADITEĽA ŽSK
- Majstrovstvá okresu stredných škôl v zrýchlenom šachu (21.10.2016) - M. Michálek - V.G - 1. miesto
- A. Krivková- II.F - 2. miesto
- Majstrovstvá kraja stredných škôl v zrýchlenom šachu (30.11. 2016) - M. Michalek - V.G - 3. miesto
- A. Krivková - II.F - 3. miesto
- Majstrovstvá SR stredných škôl v zrýchlenom šachu (15.11.2016) - M. Michalek - V.G - 11. miesto
- A. Krivková - II. F - 15. miesto
MAJSTROVSTVÁ OKRESU V BEDMINTONE ŽIAKOV A ŽIAČOK STREDNÝCH ŠKôL
(V.Brišková - II.G, L.Knihová - III.G, T.Hrtus - III.G, M.Sandanus-IV.G )
- dievčatá - 2. miesto
- chlapci - 2. miesto
MAJSTROVSTVÁ ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKôL V ZJAZDOVOM LYŽOVANÍ A SNOWBOARDINGU
(Jasenská dolina, 02.02.2017)
snowboarding: 1. miesto - Sára Mráziková - I.E
MAJSTROVSTVÁ OKRESU STREDNÝCH ŠKôL V STOLNOM TENISE
- družstvo dievčat - 2. miesto ( Seduchová Natália - III.E, Kasáková Ema - II.G, Durmis Natália - I.E)
MEDZINÁRODNÉ ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ ISF V PLÁVANÍ - kvalifikácia(20.03.2017)
- družstvo dievčat - 2. miesto (Kristína Timková-III.E, Nina Balogová - III.G, Linda Lichnerová- II.E, Viktória Brišková-II.G, Nikol Sýkorová (I.F), Lucia Hodás-Pauerová (I.E) ) a postup do medzinárodnej súťaže v Budapešti
MEDZINÁRODNÉ ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ ISF V PLÁVANÍ (24.04.2017)
- K.Timková (III.E) -6. miesto, V.Brišková (II.G) - 12.miesto
MAJSTROVSTVÁ OKRESU VO VOLEJBALE (30.03.2017)
- družstvo dievčat - 2. miesto (Šugárová Denisa (V.E), Luhová Ľubica (IV.F), Gažová Timea (IV.E), Wallenfelsová Ivana (IV.E), Wallenfelsová Mária (II.F), Mayerová Silvia (II.E), Saganová Simona (I.E))
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V HALOVOM VESLOVANÍ (28.04.2017)
- zlatá medaila (V.Brišková (II.G), K.Timková+D.Wildová (III.E), M.Ondrušková (IV.E)
Hviezdoslavov Kubín
- Podrobnosti
- Napísal: Tunčerová Patrícia
Školské kolo ( 31.01.2017) - Poézia: 1. miesto - Paulína Žideková, II.F
Priamy postup do regionálneho kola - Begüm Tunčerová, III.G
2. miesto - Terézia Pašková, II.F
Próza: 1. miesto - Tereza Káčeríková, III.F
2. miesto - Petra Majtánová, III.E
3. miesto - Tomáš Borák, I.F
Regionálne kolo (16.02.2017) - Poézia: 1. miesto - Paulína Žideková, II.F
2. miesto - Begüm Tunčerová, III.G
Čestné uznanie: Lucia Šoltýsová, I.G
Próza: 1. miesto- Tereza Káčeríková, III.F
Krajské kolo (03.05.2017) - Poézia: čestné uznanie - Paulína Žideková, II.F
Próza: 3. miesto - Tereza Káčeríková, III.F
Juvenes Translatores
- Podrobnosti
- Napísal: Tunčerová Patrícia
Súťaž mladých prekladateľov v anglickom, španielskom a francúzskom jazyku
* anglický jazyk
1. Alžbeta Ondreášová, IV.E
2. Katarína Galbavá, V.E
3. Ján Šašala, III.F
4. Margaréta Camberová, IV.E
* francúzsky jazyk
1. Ema Chládková, IV.G
2. Michal Muška, II.G a Marián Bielka, III.F
3. Ján Šašala, III.F
* španielsky jazyk
1. Zuzana Kráľová, IV.E
2. Katarína Galbavá, V.E
3. Terézia Filová, IV.G
4. Margaréta Camberová, IV.E
Predmetové olympiády
- Podrobnosti
- Napísal: Tunčerová Patrícia
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry
- školské kolo (08.11.2016) : kategória A - 1. miesto: Zuzana Kráľová, IV.E
kategória B - 1. miesto: Nikola Hodásová, I.F
Olympiáda v nemeckom jazyku
- školské kolo (21.11.2016): kategória 2C (bilingválne sekcie) - 1. miesto: Natália Durmis, I.E
- krajské kolo (16.02.2017): kategória 2C (bilingválne sekcie) - 2. miesto: Natália Durmis, I.E
Olympiáda v anglickom jazyku
- školské kolo (29.11.2016): kategória 2A - 1. miesto: Radovan Urdák, III.G
2. miesto: Monika Husárová, III.E
3. miesto: Patrícia Šmáriková, III.F
kategória 2B - 1. meisto: Simona Sádecká, V.E
2. miesto: Rebeka Jurčacková, V.F
3. miesto: Petra Martikánová, IV.G
kategória 2C2 - 1. miesto: Nicholas Andrius Bucas, I.G
2. miesto: Norbert Mojsej, I.G
- okresné kolo (18.01.2017): kategória 2A - 3. miesto Radovan Urdák, III.G
kategória 2C2 - 3. miesto Nicholas Andrius Bucas, I.G
Olympiáda ľudských práv
- školské kolo (05.12.2016): 1. miesto: Terézia Knorová, V.G
2. miesto: Alexandra Chomová, IV.E, Michaela Hujová, V.F
3. miesto: Matej Drdák, III.G, Marián Bellay, III.G
Projekt Rozhoduj o Európe (21.03.2017):
- 1. miesto - Matej Drdák, III.G
- 2. miesto - Emma Paulínyová, III.F
- 3. miesto - Marián Bellay, III.G
- 5. miesto - Andrej Harciník, III.F
Krajské kolo Dejepisnej súťaže gymnázií ČR a SR (05.04.2017)
- 1. miesto (E. Paulínyová (III.F), A. Harciník (III.F), M.Drdák (III.G) )
Regionálne kolo MLADÝ EURÓPAN 2017 (21.04.2017)
- 4. miesto - A. Harciník (III.F), M.Drdák (III.G), M.Bellay (III.G)
Olympiáda v španielskom jazyku
- školské kolo (07.12.2016): 1. miesto: Barbora Rybárová, V.E
2. miesto: Zuzana Kráľová, IV.E
3. miesto: Nikola Malíková, IV.E
- krajské kolo (13.02.2017): 2. miesto: Zuzana Kráľová, IV.E
3. miesto: Barbora Rybárová, V.E
Olympiáda vo francúzskom jazyku
- školské kolo (07.12.2016): 1. miesto: Rebeka Jurčacková, V.F
2. miesto: Jozef Makula, III.F
3. miesto: Andrea Kollárová, V.F
- krajské kolo (07.02.2017): 1. miesto: Rebeka Jurčacková, V.F
- národné kolo (31.03.2017): 5. miesto. Rebeka Jurčacková, V.F
Matematická olympiáda
- okresné kolo (24.01.2017) - 4. miesto - Norbert Mojsej, I.G
- 10. miesto - Natália Kováčová, I.G
Biblická olympiáda
- školské kolo (01.02.2017) - 1. miesto - Ivana Wallenfelsová, IV.E
2. miesto - Mária Wallenfelsová, II.F
3. miesto - Filip Janči, III.G
4. miesto - Silvia Beníková, II.G
- dekanátne kolo (22.03.2017) - 2. miesto - I.Wallenfelsová (IV.E), V.Brnčalová (I.E), F.Janči (III.G)
Geografická olympiáda
- školské kolo (02.02.2017) - 1. miesto - Ján Šašala - III.F
2. miesto - Michal Sandanus IV.G
3. miesto - Matej Drdák, III.G
Biologická olympiáda
- školské kolo (07.02.2017) : Kategória A - 1. miesto: Baliarová Ivana, IV.E
2. miesto: Mináriková Andrea, IV.G
3. miesto: Ondrušková Mária, IV.E
Kategória B - 1. miesto: Gažová Michaela, II.F
2. miesto: Strýčková Petra, III.G
3. miesto. Remišová Martina, II.G
Stredoškolská odborná činnosť - SOČ 2017
- Podrobnosti
- Napísal: Tunčerová Patrícia
Školské kolo (16.02.2017) - 2. miesto - Michal Sandanus, IV.G (odbor: Chémia, potravinárstvo)
2. miesto - Silvia Šimoníková, IV.F (odbor: Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie)