18. marca 2015 - externá časť a písomná forma internej časti maturitnej skúšky z anglického jazyka (prihlásené žiačky 5. ročníka) / mediálna výchova (2. ročník)
17. marca 2015 - externá časť a písomná forma internej časti maturitnej skúšky zo slovenského jazyka a literatúry (4. ročník) / enviro-exkurzia do Prievidze a banského skanzenu (3. ročník) / dopravná výchova (1. ročník)
13. marca 2015 - dekanátne kolo Biblickej olympiády - 4. miesto družstva školy
12. marca 2015 - krajské kolo Olympiády vo francúzskom jazyku / návšteva filmového predstaveni na Stanici Záriečie - žiaci 1. ročníka
11. marca 2015 - Krajina vĺn(ŽU) - exkurzia žiakov SEF / Jazykový kvet - účasť žiakov v krajskom kole recitačnej súťaži v španielskom jazyku
10. marca 2015 - školské kolo matematickej olympiády v španielskom jazyku / krajské kolo Biologickej olympiády / konkurz žiakov fr. sekcie na obsadenie 1. miesta na letný jazykový kurz v Belgicku
5. marca 2015 - víťazstvo Emy Gerliciovej z III.E v medzinárodnej súťaži IV Premio Nacional de Creación "Avelina Lamas" v kategórii Obálka knihy. Jej práca bude publikovaná v decembrovom čísle časopisu KaReal (www.revistakareal.blogspot.com) . Súťaž organizovala stredná škola IES "Ramón María Aller Ulloa" v Lallín, Pontevedra
5. marca 2015 - majstrovstvá okresu v basketbale chlapcov SŠ / regionálne kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín
4. marca 2015 - okresné kolo SOČ - výsledky viď v časti Súťaže
27. - 28. februára 2015 - 4. stredoslovenský regionálny turnaj debatnej ligy (v priestoroch GBZA) - vynikajúce výsledky našich debatérov viď v časti súťaže
26. februára 2015 - Majstrovstvá okresu vo volejbale žiačok SŠ
25. februára 2015 - Hviezdoslavov Kubín - školské kolo recitačnej súťaže
13. februára 2015 - Majstrovstvá okresu v stolnom tenise SŠ
12. februára 2015 - GBZA CARNAVAL - 16:00 - 20:00 v "slniečku" - program žiakov španielskej sekcie pre všetky zúčastnené "masky" + ochutnávka jedál tradičnej šp. kuchyne a "pálenie sardinky" na školskom dvore :)
10. - 11. februára 2015 - národné kolo súťaže divadiel v španielskom jazyku (Košice) - 1. MIESTO (hra Metro, Luis Jarraquemada Bueno) = účasť na medzinárodnej prehliadke španielskych divadiel v Rumunsku, BLAHOŽELÁME hercom: J. Jančová, K. Šmehýlová, M. Tabaková, A. Zelná, M. Vybíral IV.E, M. Camberová II.E, K. Kuželová, M. Barošová II.G a režisérom: Luis Gil a Carlos González
10. februára 2015 - seminár o fungovaní EÚ, modelové zasadnutie Rady EÚ s témou Sankcie voči Rusku - realizované Centrom pre európsku politiku v rámci projektu Rozhoduj o Euróipe - účasť: D. Jambor, IV.E, M. Ďuraňa, L. Posluchová, P. Nová, IV.F a P. Kubala, IV.G a Mgr. J. Ferko. Výsledky hlasovania o najlepšieho delegáta krajiny: 1. miesto D. Jambor (Lotyšsko), 2. miesto L. Posluchová (Taliansko), 3. miesto P. Kubala (Grécko) a M. Ďuraňa (Francúzsko)
9. februára 2015 - krajské kolo Olympiády v španielskom jazyku (Trstená) - Z. Kráľová, II.E a M. Chovancová, V.G
9. - 13. februára 2015 - pobytový lyžiarsky kurz žiakov 2. ročníka (Malinô Brdo)
6. - 7. februára 2015 - 3. regionálny turnaj debatnej ligy - 2. miesto tímu GBZA 1 v zložení L. Posluchová, N. Švabeková, M. Ďuraňa, ostatné výsledky v časti Súťaže
6. februára 2015 - krajské kolo Olympiády zo slovenského jazyka (L. Posluchová, IV.F a Z. Kráľová, II.E) / školské kolo Geografickej olympiády
4. februára 2015 - zverejnenie ponuky voliteľných predmetov - stiahnete v aktualitách - pre budúci 4. ročník (pdf), 5. ročník (pdf), kompletný zoznam tu...
4. februára 2015 - krajské kolo Olympiády ľudských práv - L. Gavenčiaková, IV.G - 3. miesto a postup na celoštátne kolo
3. februára 2015 - školské kolo SOČ - výsledky v časti Súťaže
30. januára 2015 - Prírodovedný deň - cyklus prednášok, praktických ukážok a besied s odborníkmi z univerzít a z praxe na popularizáciu prírodných vied a techniky, Prírodovedný deň 2015 - zoznam hostí - stiahnete v Aktualitách (pdf)
30. januára 2015 - Majstrovstvá školy v stolnom tenise - výsledky viď Súťaže
21. januára 2015 - školské kolo Biblickej olympiády - výsledky v časti Súťaže
15. januára 2015 - okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku (Bytča) - účasť S.Sádecká, III.E, A. Hudeková, V.F a J. Šušková, V.G - každá obsadila 2. miesto :)
13. januára 2015 - konkurz na 4 miesta na medzinárodnú konferenciu Europrojektu v Zaragoze - školu budú reprezentovať: B. Rybárová III.E, J. Jančová IV.E, B. Blašková a E. Federičová IV.G
12. januára 2015 - školské kolo Biologickej olympiády
18. decembra 2014 - Vianočný bedmintonový turnaj
17. decembra 2014 - vyhlásenie výsledkov školského kola prekladateľskej súťaže Juvenes Translatores / vianočný večierok (16:00 - 20:00)
16. decembra 2014 - beseda s Petrom Ničíkom v krajskej knižnici - žiaci III.E triedy