El atril de Gabilondo
- Podrobnosti
- Napísal: Janka Mladenkova
7. mája 2013 - pilotný ročník súťaže v rečníckych prejavoch v španielskom jazyku
víťazi: Simona Sádecká, I.I a Jessica Jančová, II.E
Francúzska pieseň
- Podrobnosti
- Napísal: Janka Mladenkova
8. marec 2013 - regionálne kolo súťaže v spievaní francúzskej piesne
1. miesto a postup do národného kola - M. Schmiesterová, III.F a E. Žabková, III.G
Hviezdoslavov Kubín
- Podrobnosti
- Napísal: Janka Mladenkova
7. marca 2013 - regionálne kolo súťaže
víťazi školského kola uspeli znova a získali prvé miesta vo svojich kategóriách :)
21. februára 2013 - svetový deň materinského jazyka a školské kolo recitačnej súťaže
kat. poézie: 1. miesto - Lucia Posluchová, II.F, 2. miesto - Andrea Hudeková, III.F, 3. miesto- Rebeka Jurčachová, I.F
kat. prózy: 1. miesto - Petra Nová, II.F, 2. miesto - Tatiana Benčatová, III.E, 3. miesto - Andrea Kollárová, I.F
kat. divadla poézie: 1. miesto - Magdaléna Škerenčáková,III.F, Magdaléna Slaboňová a Pavol Franek, III.G - Čakanie na...
Stredoškolská odborná činnosť - SOČ 2013
- Podrobnosti
- Napísal: Janka Mladenkova
8. apríla 2013 - krajské kolo
1. miesto - Zdenka Fecskeová, III.F - postup do celoslovenského kola
3. miesto - Zuzana Moravcová, IV.G
5. marca 2013 - okresné kolo
2. miesto a postup do krajského kola: Zuzana Moravcová, IV.G a Zdenka Fecskeová, III.F
2. miesto - Magdaléna Škerenčáková, III.F
3. miesto - Zuzana Černianska, IV.F
13. februára 2013 - školské kolo - 9 prác v 5 odboroch, najaktívnejšia III.F trieda,
odborná porota: Mgr. Juraj Ferko, Mgr. Jana Kavecká a Mgr. Marek Matuška
odbor 1. miesto 2. miesto 3. miesto
02 - Matematika, fyzika | Zuzana Moravcová, IV.G | Zuzana Černianska, IV.F | |
03 - Zdravotníctvo a farmakológia | Zdenka Fecskeová, III.F | Alžbeta Barková, IV.G | |
09 - Strojárstvo, hutníctvo, doprava | Barbora Kučerová, III.F | ||
13 - História, filozofia, právne vedy | Kristína Gancárová, III.F | Petra Oslancová, III.G | Alžbeta Slepičková, III.F |
16 - Teória kultúry, umenie, umelecká odevná tvorba | Magdaléna Škerenčáková, III.F |
Národné literárne súťaže
- Podrobnosti
- Napísal: Janka Mladenkova
Vansovej Lomnička - 46. ročník - 1. miesto v okresnom kole v kategórii próza - Petra Nová, II.F
Jašíkove Kysuce - 44. ročník - cena Jozefa Hnitku získala Barbora Jarinová, III.F
Mladá slovenská poviedka 2012 - čestné uznanie v súťaži mladých autorov získala Zdenka Fecskeová, III.F
Predmetové olympiády
- Podrobnosti
- Napísal: Janka Mladenkova
19. apríla 2013 - Chemická olympiáda kat. C - školské kolo
1. miesto - Nicolas Milan Michalides, II.F
2. miesto - Daniela Blažejová, II.G
3. miesto - Michaela Hujová, I.F
26. - 27. marca 2013 - celoslovenské kolo Olympiády v anglickom jazyku - Katarína Fabíková, IV.E - 4. miesto
celoslovenské kolo Olympiády vo francúzskom jazyku - Ján Mackovčák, IV.F - 1. miesto
20. - 22. marca 2013 - celoslovenské kolo Olympiády ľudských práv - Kristína Gancárová, III.F - 2. miesto za esej
21. marca 2013 - matematická olympiáda v španielskom jazyku - školské kolo1. miesto - Dominik Jambor, II.E
2. miesto - Dominika Bíziková, III.G
3. miesto - Darina Abaffyová, III.E
19. marca 2013 - Olympiáda vo francúzskom jazyku - krajské kolo
1.miesto - Ján Mackovčák, IV.F
12. februára 2013 - Biologická olympiáda - krajské kolo
2. miesto - Lenka Mišíková, IV.F
11. februára 2013 - Olympiáda v anglickom jazyku - krajské kolo
1. miesto - Katarína Fabíková, IV.E
7. februára 2013 - Olympiáda ľudských práv - krajské kolo
8. miesto a postup do celoslovenského kola - Kristína Gancárová, III.F
6. februára 2013 - Biblická olympiáda - školské kolo
1. miesto - Tatiana Kubáňová, I.G
2. miesto - Petra Repáňová, II.G
3. miesto - Dominika Kučerová, I.G
5. febuára 2013 - Olympiáda v španielskom jazyku - krajské kolo
1. miesto - Simona Pazderníková, V.E
3. miesto - Elena Jarábková, III.E
16. januára 2013 - Olympiáda v anglickom jazyku - obvodné kolo
kat. 2B - 1. miesto - Katarína Fabíková, IV.E
kat. 2.A - 3. miesto - Tereza Michalková, II.F
17. decembra 2012 - Biologická olympiáda - školské kolo
kat. A: 1. miesto - Michaela Dorčíková, V.F
2. miesto - Lenka Mišíková, IV.F
3. miesto - Alexandra Belásová, V.F
kat. B: 1. miesto - Mária Urbaníková, II.G
2. miesto - Daniela Blažejová, II.G
12. decembra 2012 -
Olympiáda v španielskom jazyku - školské kolo
1. miesto - Simona Pazderníková, V.E
2. miesto - Elena Jarábková, III.E
3. miesto - Darina Abaffyová, III.E
4. miesto - Monika Cesneková, III.E
Olympiáda vo francúzskom jazyku - školské kolo
1. miesto - Ján Mackovčák, III.F
2. miesto - Zuzana Kozubíková, V.F
Olympiáda ľudských práv - školské kolo
1. miesto - Kristína Gancárová, III.F + postup do krajského kola
2. miesto - Tomáš Vavro, III.F
6. decembra 2012 - Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo
kat. 2.A - 1. miesto - Tereza Michalková, II.F
2. miesto - Jana Šušková, III.G
3. miesto - Alžbeta Hanuliaková, II.E
kat. 2B - 1. miesto - Katarína Fabíková, IV.E
2. miesto - Michaela Dorčíková, V.F
Športové súťaže
- Podrobnosti
- Napísal: Super User
26. september 2013 - Majstrovstvá školy v cezpoľnom behu
Kategória I. – II. ročník chlapci
1. miesto Michal Petrovič
2. miesto Samuel Šuga
3. miesto Michal Sandanus
Kategória III. – V. ročník chlapci
1. miesto Oliver Ballesteros
2. miesto Martin Fujaček
3. miesto Ľubomír Fukan
Kategória I. – II. ročník dievčatá
1. miesto Soňa Dobroňová
2. miesto Alexandra Bulejčíková
3. miesto Emma Erteltová
Kategória III. – V. ročník dievčatá
1. miesto Anežka Ďuricová
2. miesto Klára Lamačková
3. miesto Zuzana Lamačková
7. marca 2013 - Majstrovstvá kraja v stolnom tenise
2. miesto - družstvo dievčat v zložení: Helena Doboszová, IV.F, Stéphanie Véghová, Eva Žabková, III.G
20. februára 2013 - Majstrovstvá obvodu v stolnom tenise
1. miesto - družstvo dievčat v zložení: Helena Doboszová, IV.F, Stéphanie Véghová, Eva Žabková, III.G
7. februára 2013 - Majstrovstvá obvodu vo volejbale dievčat SŠ
2. miesto - družstvo dievčat v zložení: D. Šugárová, I.E, Z. Šurabová, I.F, N. Holková, II.F, K. Labajová, III.E, N. Konvičková, IV.G, N. Štefancová, M. Chorvátová, V.G, P. Štefániková, V.F
20. decembra 2012 - Vianočný turnaj v bedmintone "O majstra školy"
kat.dievčat: 1. miesto - Eva Mária Monošiová, IV.F
2. miesto - Tatiana Benčatová, II.E
3. miesto - Andrea Sobolová, II.F
kat. chlapci: 1. miesto - Vladimír Franek, V.E
2. miesto - Daniel Jakub Hrtus, IV.G
3. miesto - Michal Hucík, V.E
22. novembra 2012 - turnaj v stolnom tenise "O pohára riaditeľa" SOŠ stavebnej
20. novembra 2012 - florbalový turnaj "O pohár riaditeľa" SOŠ stavebnej
7. novembra 2012 - majstrovstvá obvodu vo florbale
29. októbra 2012 - majstrovstvá obvodu vo futsale
2. októbra 2012 - Krajské kolo cezpoľného behu
2. miesto - Anežka Ďuricová, IV.E - kat. dievčat SŠ
28. septembra 2012 - Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu
1. miesto - Anežka Ďuricová, IV.E - kat. dievčat SŠ
1. miesto - A. Ďuricová, IV.E a E. Žabková, III.G -kat. družstvá dievčat